İletişim Bilgileri

KADİR GSM

  • Yetkili Kişi: Mahmut Ve Hüseyin Arslan
  • Telefon numarası: +90 (212) 654-92-36
  • MSN: kadirgsm@hotmail.com
  • Skype: kadirgsm.1
  • Adres: Şirinevler Mh.Mahmutbey Cd,Nil Sk No:24, Bahçelievler, İstanbul, 34188, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

2007 Yılından Bu Yana GSM Sektöründe Faaliyet Gösteren Kadir Gsm, 2012 Yılı İtibari ile Sadece Cep Telefonu Aksesuarları ve Teknik Malzeme Yedek Parça Satışı ile Faaliyetine Devam Etmektedir.
Sektörün Satış Sonrası Hizmeti de Diyebileceğimiz Bu Alanında, Cep Telefonu ve Hattı Olan Her Telefon Kullanıcısının İhtiyacını Geniş Kapsamda Karşılamayı Hedefleyen KADİR GSM Şimdi Yeni Yüzü Ve Adıyla Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyor.
KADİR GSM Mağazalarımızda Siz Misafirlerimizin Tercih Ettiği Telefon Modelleri İçin Batarya, Şarj Aleti, Kulaklık, Hafıza Kartı Gibi Teknik Aksesuarlar ve Teknik Malzeme Yedek Parça, Ekran Koruyucu Yanı Sıra Rengarenk Ve Değişik Modellerde Koruma Kılıfları vb. Aksesuarları Firmamızdan Sizlerin Zevki Doğrultusunda Güler Yüzlü Ve İşinin Ehli Personelimizin Doğru Yönlendirmeleri İle Tamda Sizin İhtiyacınız Olanı İstediğiniz Mağazamızdan Temin Edebilirsiniz.
2000 Yılından Bu Yana GSM Sektöründe Faaliyet Gösteren Kadir Gsm, 2012 Yılı İtibari ile Sadece Cep Telefonu Aksesuarları ve Teknik Malzeme Yedek Parça Satışı ile Faaliyetine Devam Etmektedir.
Sektörün Satış Sonrası Hizmeti de Diyebileceğimiz Bu Alanında, Cep Telefonu ve Hattı Olan Her Telefon Kullanıcısının İhtiyacını Geniş Kapsamda Karşılamayı Hedefleyen KADİR GSM Şimdi Yeni Yüzü Ve Adıyla Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyor.
KADİR GSM TECHNİC Magazamızda LCD EKRAN,FLEX CABLE FİLM,DOKUNMATİK LENS TOUCH,ORG KOMPLE KASA,ORG.ORTA KASA,SOKET,BAZIR,MİKROFON VE TUŞ BORD SATIŞLARIMIZI MAGAZAMIZDA TEMİN EDEBİLİRSİNİZ..!
Ayrıca Siz Misafirlerimizin Tüm Garantili Tamir İhtiyaçlarını KADİR GSM MARKETİNG Bünyesinde Çalışan Teknik Personelimizle En Hızlı Ve Güvenilir Biçimde Karşılanmaktadır. (IPHONE, HTC, BLACKBERRY, NOKIA, SAMSUNG, SONY ERICSSON Marka Telefonlarınız tüm Modellerinin Donanımsal Ve Programsal Tamirleri İşinde Uzman Ekibimiz Tarafından Titizlikle ve Gerekli Müdahalelerle Gerçekleştirilmektedir.!

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Mahmut Ve Hüseyin Arslan
Web Sitesi: http://kadirgsm.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: KADİR GSM
Adres: Şirinevler Mh.Mahmutbey Cd,Nil Sk No:24, Bahçelievler, İstanbul, 34188, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (212) 654-92-36
MSN: kadirgsm@hotmail.com
Skype: kadirgsm.1
Ek Bilgiler: KADİR GSM
Mağazamızda Cep Telefonu Modelleri İçin Teknik Aksesuarlar ve Teknik Malzeme Yedek Parça Aksamları,Yazılım Ve Donanım Cep Tamir Servisimizle hizmetinizdeyiz.. Şirinevler Mh.Mahmutbey Cd,Nil Sk No:24, 34188 Bahçelievler,İstanbul,Türkiye
Tel:(0212)6549236
Web sitesi: facebook.com/kadirgsm.47